Zestaw Bestsellerowy

149,00 PLN 166,00 PLN

Obecna cena jest najniższą od 30 dni.

Ocena:
98 % of 100
W zestawie bestsellerowym znajdziesz klasyki od Czterech Szpaków: ulubiony szampon w kostce, dezodorant w kremie, mydło w kostce oraz uniwersalny Superkrem. W dodatku set łapiesz w miło obniżonej cenie :)
 
Superkrem - odżywczy krem uniwersalny

149,00 PLN

Zestaw bestsellerowy zawiera flagowce od Czterech Szpaków. W jego skład wchodzą:

  • Szampon w kostce - produkt, która dba jednocześnie i o włosy, i o środowisko. Stworzona na bazie najlepszych składników, a także w duchu idei waterless i zero waste z powodzeniem zastąpi (obstawiamy, że na zawsze) ten "klasyczny" szampon.
  • Dezodorant w kremie - jest zdrową alternatywą dla antyperspirantów i idealnie radzi sobie z wilgocią, nieprzyjemnym zapachem, a nawet podrażnieniami, nie blokując przy tym zdrowego procesu jakim jest pocenie się.
  • Mydło w kostce - naturalne mydła od Czterech Szpaków, bazujące na wysokiej jakości olejach roślinnych, tworzone są ręcznie tradycyjną metodą na zimno, a cały proces to czyste rzemiosło. Za ich zapach odpowiadają jedynie naturalne olejki eteryczne.
  • Superkrem - jego siła tkwi w prostym, ale doskonale skomponowanym składzie i wyjątkowej konsystencji. Szybko się wchłania, działa silnie odżywczo i pięknie pachnie pomarańczami i kadzidłowcem. 
     
     
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać opinie. Zaloguj się lub załóż konto