Karta podarunkowa

Ocena:
90 % of 100

Nie masz pewności, czy trafisz w gust obdarowanej osoby? A może potrzebujesz prezentu na już, bo zapomniało Ci się o urodzinach przyjaciółki, rocznicy ślubu albo imieninach cioci? O nic się nie martw, ogarniemy temat. Właśnie po to stworzyliśmy karty podarunkowe.

Produkt nie łączy się z innymi promocjami
1 Choose an amount

Oto karta podarunkowa / bon podarunkowy / voucher do wykorzystania online na 4szpaki.pl oraz w naszych sklepach stacjonarnych. Teraz jesteś na stronie karty, którą wyślemy do Ciebie lub do wskazanego przez Ciebie adresata w tzw. realu. Karty z piękną grafiką drukujemy na eleganckim, grubszym, delikatnie tłoczonym papierze; w pakiecie jest również dopasowana koperta. Jeśli wolisz wersję online (e-kartę), którą mamy wysłać tylko na wskazany adres mailowy, zajrzyj tutaj.

Koniec z zastanawianiem się, czy skomponowany przez Ciebie zestaw prezentowy od Szpaczków spotka się z wyraźną aprobatą osoby hojnie obdarowywanej :) W końcu jeden woli lawendę, drugi wanilię. Komuś bardziej leży szampon, a ktoś inny używa tylko mydła do włosów. Skąd masz wiedzieć, czy dopasujesz serum do włosów do odpowiedniej porowatości? I tak dalej, i tak dalej. Z kartą masz pewność, że gładko wstrzelisz się we wszystkie gusta.


Do wyboru masz karty o wartości 100, 150, 200 i 300 pln. Aby skorzystać z karty podarunkowej online, należy kliknąć opcję "Wykorzystaj kartę podarunkową" podczas finalizacji zamówienia, a następnie wpisać widniejący na karcie jednorazowy kod w odpowiednim polu i aktywować go przyciskiem obok. Aby użyć karty w trakcie zakupów w sklepie stacjonarnym, należy pokazać kartę przed dokonaniem płatności.

Karty można użyć wielorazowo, aż do pełnego wykorzystania kwoty. Kodu na karcie można użyć w ciągu 12 miesięcy od daty zakupu karty.

 

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać opinie. Zaloguj się lub załóż konto
Idealnie pasuje do
Inni kupili także