Naturalne świece zapachowe, torby i mydelniczki

Jako Szpaki wierzymy, że less is more, ale zwykle nie odmawiamy naszym kosmetykom wyjątkowej oprawy. Mamy tu na myśli wyjątkowe, ręcznie robione ceramiczne mydelniczki, kolorowe puszki na szampony i mydła, wielorazowe płatki do demakijażu czy jedyną w swoim rodzaju rękawicę peelingującą.

Jako Szpaki wierzymy, że less is more, ale zwykle nie odmawiamy naszym produktom wyjątkowej oprawy. Mamy tu na myśli wyjątkowe, ręcznie robione ceramiczne mydelniczki, kolorowe puszki na naturalne kosmetyki do kąpieli, wielorazowe płatki do demakijażu czy jedyną w swoim rodzaju rękawicę peelingującą.

Przydatne akcesoria kosmetyczne

Znajdziesz tu wszystko to, co nie jest kosmetykiem samo w sobie, ale stanowi dla nich idealne uzupełnienie (przy okazji są to produkty przyjazne środowisku, rzecz jasna). Pod prysznicem z pewnością przyda Ci się wyjątkowa rękawica peelingująca z wielorazowymi płatkami do demakijażu w komplecie, a także lniany woreczek na mydło lub szampon, który pozwoli wykorzystać kostki do samego końca i z powodzeniem może służyć jako myjka. Ceramiczne mydelniczki pięknie wyeksponują ulubione kostki w twojej łazience, a kolorowe puszki na szampony i mydła idealnie sprawdzą się w podróży. Z kolei nasze materiałowe torby z autorskimi nadrukami będą ci zawsze wiernie towarzyszyć w codziennych zakupach i ściągać spojrzenia tych, którzy cenią to, co ładne ;)