Zestaw Szpaczek

99,00 PLN 113,00 PLN

Obecna cena jest najniższą od 30 dni.

Delikatna, wymagająca łagodnego traktowania skóra zasługuje na najlepsze. Jak nikt sprawdzi się w tym pielęgnacyjne trio z zestawu Szpaczek. Minimalistyczne kosmetyki o wyważonej kompozycji dobroczynnych olejów wspaniale oczyszczą, ale też odżywią i uchronią przed niepożądanym działaniem czynników zewnętrznych.
Produkt nie łączy się z innymi promocjami
Bombelek - naturalne mydło w płynie od 1. dnia życia
Kaczuszka - olejek do pielęgnacji

99,00 PLN

Oto pielęgnacyjne trio przeznaczone dla najmłodszych Szpaczków. A nawet takich całkowicie malutkich, ponieważ wszystkie produkty przeszły badania pod okiem specjalisty dermatologa i zostały zakwalifikowane jako bezpieczne do używania już od 1. dnia życia

Bombelek i Miś biorą na siebie łagodne mycie, a Kaczuszka ogarnia masaż, odżywienie i wygładzenie delikatnej skóry noworodka, a później niemowlaka. Wszystkie produkty są bezpieczne do użycia już od 1. dnia życia. 

Bombelek - w kontakcie z wodą zmienia się w aksamitną, pachnącą lawendą i koperkiem pianę - wystarczy kropla, żeby umyć nawet mocno zabrudzone rączki, a kilka kropel, żeby wykąpać całe ciało, nawet te większe. Doskonale więc sprawdza się w roli typowego żelu pod prysznic, płynu do kąpieli, mydła do rąk, a u maluchów również szamponu do włosów. Idealny kosmetyk rodzinny? Owszem.

Miś - charakteryzuje się minimalistycznym, w pełni przemyślanym składem, dzięki czemu jest bezpieczne w stosowaniu u najmłodszych. Możesz wybrać wersję z lanoliną lub tę stuprocentowo wegańska. 

Kaczuszka - opiera się na krótkim, ale jednocześnie sprawdzonym i naturalnym składzie. Zawiera oleje: z pestek moreli, z kiełków pszenicy i słonecznikowy oraz wyciąg z nagietka, dzięki czemu działa zmiękczająco, kojąco i odżywczo. Oficjalnie Kaczuszka dedykowana jest najmłodszym, jednak niech nazwa nie zmyli - z powodzeniem (i przyjemnością) może być używany niezależnie od wieku.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać opinie. Zaloguj się lub załóż konto
Idealnie pasuje do
Inni kupili także