E-karta podarunkowa

Nie masz pewności, czy trafisz w gust obdarowanej osoby? A może potrzebujesz prezentu na już, bo zapomniało Ci się o urodzinach przyjaciółki, rocznicy ślubu albo imieninach cioci? O nic się nie martw, ogarniemy temat. Właśnie po to stworzyliśmy e-karty podarunkowe.

Produkt nie łączy się z innymi promocjami
1 Choose an amount

Oto e-karta podarunkowa / bon podarunkowy / voucher do wykorzystania online na 4szpaki.pl. Teraz jesteś na stronie karty elektronicznej, którą wyślemy na wskazany adres mailowy. Jeśli interesuje Cię karta w wersji wydrukowanej, zajrzyj tutaj. 

Koniec z zastanawianiem się, czy skomponowany przez Ciebie zestaw prezentowy od Szpaczków spotka się z wyraźną aprobatą osoby hojnie obdarowywanej :) W końcu jeden woli lawendę, drugi wanilię. Komuś bardziej leży szampon, a ktoś inny używa tylko mydła do włosów. Skąd masz wiedzieć, czy dopasujesz serum do włosów do odpowiedniej porowatości? I tak dalej, i tak dalej. Z kartą masz pewność, że gładko wstrzelisz się we wszystkie gusta.

Do wyboru masz karty o wartości 100, 150, 200 i 300 pln. Aby skorzystać z e-karty podarunkowej, należy kliknąć opcję "Wykorzystaj kartę podarunkową" podczas finalizacji zamówienia, a następnie wpisać widniejący na karcie jednorazowy kod w odpowiednim polu i aktywować go przyciskiem obok.

Karty można użyć wielorazowo, aż do pełnego wykorzystania kwoty. Kodu na karcie można użyć w ciągu 12 miesięcy od daty zakupu karty.

Idealnie pasuje do
Inni kupili także