Zwróć puste opakowania po naszych kosmetykach i odbierz punkty na zakupy

Jak pewnie wiesz, los naszej planety szczególnie leży nam na sercu. Dlatego od lat staramy się eliminować nadmierne użycie plastiku, a także ograniczać produkcję zbędnych opakowań i wykorzystywać je ponownie.

Chcielibyśmy zachęcić do wzięcia udziału w tym recyklingowym projekcie także Ciebie, dlatego wprowadziliśmy opcję zwrotu zużytych opakowań po naszych kosmetykach. Możesz je przynieść bezpośrednio do jednego z naszych sklepów stacjonarnych: w Białymstoku (ul. Żelazna 7/U1 lub w naszym salonie w Atrium Biała) lub w Warszawie (Plac Konesera 8 lok. 01), zostawić je na naszym stoisku na targach albo przesłać na swój koszt kurierem lub pocztą na adres:

Mydlarnia Cztery Szpaki
Zwrot Opakowań
ul. Króla Zygmunta Augusta 26
15-136 Białystok

Jeśli zdecydujesz się na wysyłkę, polecalibyśmy Ci uzbierać większą liczbę opakowań do jednej paczki. Zawsze też możesz się dogadać ze znajomymi, którzy też używają naszych produktów. Zmniejszysz nie tylko koszt wysyłki, ale i ślad węglowy.

Za każdy zwrócony słoiczek, butelkę czy puszkę dodamy 1 punkt lojalnościowy (o wartości 1 zł) do Twojego konta klienta w naszym sklepie online lub pieczątkę na (analogowej) karcie lojalnościowej.