Ciało

Przetestuj na własnej skórze naturalne masła i puszyste musy do ciała; wypróbuj kolorowe scruby i superlekkie olejki o obłędnych zapachach i zrelaksuj się, używając olejku i świec do masażu.

 1. Zestaw dynia kardamon
  Zestaw dynia kardamon
  99,00 PLN 114,00 PLN
 2. Sześciopak - 6 półkul kąpielowych
  Sześciopak - 6 półkul kąpielowych
  60,00 PLN 66,00 PLN
 3. Pięciopak - 5 mydeł w kostce
  Pięciopak - 5 mydeł w kostce
  89,00 PLN 115,00 PLN
 4. Mężny Duet 2.0
  Mężny Duet 2.0
  79,00 PLN 84,00 PLN
 5. Zestaw Relaks
  Zestaw Relaks
  140,00 PLN 154,00 PLN
 6. Zestaw Miłość
  Zestaw Miłość
  119,00 PLN 130,00 PLN

W zdrowym ciele zdrowy duch! To powiedzenie od zawsze przyświecało Mydlarni Cztery Szpaki, dlatego kosmetyki, które tworzymy wykonane są z naturalnych składników, mają przepiękne zapachy (i opakowania), a przede wszystkim służą do pielęgnacji całego ciała – od twarzy, aż po zmęczone po podróży lub ciężkim dniu w pracy – stopy. W zależności od upodobań znajdziesz tu naturalne mydła w kostce, mydła w płynie, cukrowe i solne peelingi czy półkule kąpielowe.

Zadbaliśmy nawet o akcesoria, które umilą każdą kąpiel i prysznic. Peelingująca rękawica do ciała niezbędna przy używaniu Savon Noir, sojowe świece (dostępne także w kuszącym trzypaku), wielorazowe płatki kosmetyczne czy ceramiczne mydelniczki – wszystko to odszukasz w szpakowym asortymencie. A możemy obiecać, że nie jest to nasze ostatnie słowo ;) Po kąpieli o ciało zatroszczą się musy, superkremy, masła czy superlekkie olejki. Na wieczorny relaks warto zaopatrzyć się natomiast w olejek lub świecę do masażu Miłość. Nuty paczuli w połączeniu z olejkiem ylang-ylang zachwyciły już niejednego (i niejedną)! Owocowo-orientalny zapach ma moc pobudzania zmysłów i łagodzenia stresu, spodoba się więc na pewno każdemu. Stresujące dni niestraszne nam już także będą dzięki dezodorantom, które nie hamują naturalnego procesu pocenia, radzą sobie natomiast doskonale z absorbcją wilgoci i przykrego zapachu.