Odżywcze kosmetyki do ciała z naturalnymi składnikami

Przetestuj na własnej skórze naturalne masła i puszyste musy do ciała; wypróbuj kolorowe scruby i superlekkie olejki o obłędnych zapachach i zrelaksuj się, używając olejku i świec do masażu.

 1. Zestaw Relaks Promocja
  Zestaw Relaks
  145,00 PLN 158,00 PLN
 2. Zestaw Miłość Promocja
  Zestaw Miłość
  125,00 PLN 140,00 PLN
 3. Zestaw Szampon i Dezodorant Promocja
  Zestaw Szampon i Dezodorant
  69,00 PLN 84,00 PLN
 4. Zestaw Leśny Promocja
  Zestaw Leśny
  79,00 PLN 92,00 PLN
 5. Zestaw Polny Promocja
  Zestaw Polny
  79,00 PLN 92,00 PLN
 6. Zestaw Rozmaryn i Mandarynka Promocja
  Zestaw Rozmaryn i Mandarynka
  75,00 PLN 82,00 PLN

W zdrowym ciele zdrowy duch! To powiedzenie od zawsze przyświecało Mydlarni Cztery Szpaki, dlatego kosmetyki, które tworzymy wykonane są z naturalnych składników, mają przepiękne zapachy (i opakowania), a przede wszystkim służą do pielęgnacji całego ciała – od twarzy, aż po zmęczone po podróży lub ciężkim dniu w pracy – stopy. W zależności od upodobań znajdziesz tu naturalne mydła w kostce, mydła w płynie, cukrowe i solne peelingi czy półkule kąpielowe.

Zadbaliśmy nawet o akcesoria, które umilą każdą kąpiel i prysznic. Peelingująca rękawica do ciała niezbędna przy używaniu Savon Noir, sojowe świece (dostępne także w kuszącym trzypaku), wielorazowe płatki kosmetyczne czy ceramiczne mydelniczki – wszystko to odszukasz w szpakowym asortymencie. A możemy obiecać, że nie jest to nasze ostatnie słowo ;) Po kąpieli o ciało zatroszczą się musy, superkremy, masła czy superlekkie olejki. Na wieczorny relaks warto zaopatrzyć się natomiast w olejek lub świecę do masażu Miłość. Nuty paczuli w połączeniu z olejkiem ylang-ylang zachwyciły już niejednego (i niejedną)! Owocowo-orientalny zapach ma moc pobudzania zmysłów i łagodzenia stresu, spodoba się więc na pewno każdemu. Stresujące dni niestraszne nam już także będą dzięki dezodorantom, które nie hamują naturalnego procesu pocenia, radzą sobie natomiast doskonale z absorbcją wilgoci i przykrego zapachu.