Włosy

Pielęgnacja włosów w duchu less waste pod znakiem Czterech Szpaków to przede wszystkim kultowe, znane już chyba wszystkim szampony i odżywki w kostce, a także wyjątkowe olejkowe serum w trzech rodzajach. Nie wyobrażamy już sobie bez nich olejowania włosów.

Możemy się założyć, że miłośnicy naturalnych składów i ekologicznych rozwiązań w duchu zero waste nie przejdą obok szpakowych produktów do włosów obojętnie.

W asortymencie Mydlarni Cztery Szpaki znajdziesz zarówno mydło i szampony w kostce, okrągłą odżywkę, jak i serum do włosów nisko-, średnio- lub wysokoporowatych, zamknięte w szklanej butelce z pipetą. Poręczne i wydajne kostki, pakowane w kartoniki, sprawdzą się w każdych warunkach. W łazience pięknie prezentują się na ceramicznych mydelniczkach. Natomiast podróż najbezpieczniej upływa im w szczelnej i odpornej na wodę puszce, której wieczko ozdobione zostało przepiękną grafiką (niestraszna jej woda i zadrapania).

W duecie i tercecie zawsze raźniej, dlatego nie dziwi fakt, że odżywkę, szampon i serum możecie znaleźć również w zestawie – Włosopak duet i Włosopak Trio polecają się szpakowym fanom.