Poznaj Szpakowy Program Lojalnościowy. Warto do niego dołączyć, bo to Ci się zwyczajnie opłaca. Punkty zaczynasz zbierać niemal od razu - już za samo założenie konta dostajesz ich aż 10.

Następnie - za każde wydane 10 pln otrzymujesz 1 punkt do wykorzystania przy kolejnych zakupach. 1 punkt lojalnościowy = 1 pln.

Punkty możesz też zbierać dodając opinie o zakupionych przez siebie produktach znajdujących się w naszej ofercie. Za napisanie jednej opinii zgarniasz 3 punkty. Możesz dodać dowolną ilość opinii, ale punktami nagrodzimy maksymalnie 5 recenzji dodanych z jednego konta.

Punkty przyznajemy również tym, którzy troszczą się wraz z nami o środowisko. Za każde zwrócone do nas opakowanie po naszym kosmetyku (puszki oraz szklane) dodamy 1 punkt na Twoje konto.

Ilość zebranych punktów łatwo sprawdzisz na swoim koncie klienta. Jak ich użyć podczas zakupów online? To proste. W koszyku wpisujesz liczbę punktów, które chcesz wykorzystać i otrzymujesz zniżkę na zamówienie. Na fakturze i zamówieniu zniżka rozbijana jest proporcjonalnie na poszczególne pozycje. Nie ma minimalnej ilości punktów, które musisz mieć, żeby móc ich użyć. Możesz je wykorzystać przy zamówieniu na dowolną kwotę.

Regulamin programu lojalnościowego