Praktyczne akcesoria na szampon, odżywkę i mydło

Jako Szpaki wierzymy, że less is more, ale zwykle nie odmawiamy naszym kosmetykom wyjątkowej oprawy. Mamy tu na myśli wyjątkowe, ręcznie robione ceramiczne mydelniczki, kolorowe puszki na szampony i mydła, wielorazowe płatki do demakijażu czy jedyną w swoim rodzaju rękawicę peelingującą.

Dobrze dobrane akcesoria nie tylko ułatwiają życie, ale sprawiają również, że codzienne, prozaiczne czynności zamieniają się w rytuały, na które z utęsknieniem czekamy i które podnoszą nasz komfort. Niezależnie od tego, czy masz ogromną łazienkę z wanną, czy mniejszą z prysznicem, kilka przedmiotów może sprawić, że pielęgnacja włosów będzie wyczekiwaną częścią „domowego spa”. Lniany woreczek na mydło/szampon w kostce, wyprodukowany w Polsce z naturalnej dzianiny, jest trwały, odporny na ścieranie i miły w dotyku. Woreczek z kostką ulubionego szamponu lub mydła świetnie sprawdzi się pod prysznicem. Można zmoczyć go w wodzie i namydlać bezpośrednio w dłoniach. Dzięki temu produkt staje się jeszcze wydajniejszy. Kostkę można zużyć do samego końca.

Ceramiczne mydelniczki o prostokątnym lub okrągłym kształcie powstają w Pracowni Baobab i występują w kilku wersjach kolorystycznych. Sprawdzą się na co dzień w każdej łazience. Mydelniczki robione są ręcznie, dlatego są unikatowe i oryginalne. Nie ma dwóch takich samych! ☺ Myśląc o podróży, warto się zaopatrzyć w puszkę na mydło, szampon lub odżywkę. Aluminiową puszkę zdobi przepiękna grafika odporna na wodę i zadrapania. Puszka zmieści się do każdego plecaka, jest szczelna i doskonale prezentuje się podczas używania zarówno w czasie wyprawy, jak i po powrocie do domu.