Kupując w Mydlarni Cztery Szpaki masz prawo odstąpić od umowy i odesłać zakupiony kosmetyk w ciągu 14 dni bez podawania przyczyny (chociaż będzie nam miło, jeśli uargumentujesz swoją decyzję - postaramy się wyciągnąć z niej wnioski). Zwracany produkt nie powinien nosić śladów użytkowania.

 

Aby procedura zwrotu przebiegła szybko i bezboleśnie, wydrukuj i wypełnij FORMULARZ ZWROTU i dołącz go do paczki ze zwracanym produktem. 

Paczkę możesz wysłać do nas na dwa sposoby:

Przesyłka na adres:

Mydlarnia Cztery Szpaki
Zwrot Produktów
ul. Króla Zygmunta Augusta 26
15-136 Białystok

Możesz także skorzystać z formularza szybkich zwrotów inpost
szybkiezwroty.pl

Po otrzymaniu przesyłki i jej weryfikacji, zwrócimy Ci pieniądze w ciągu maksymalnie 14 dni od daty doręczenia paczki do siedziby firmy. Nie przyjmujemy paczek wysyłanych za pobraniem. W przypadku zwrotu pełnowartościowego produktu koszt przesyłki ponosi Kupujący.

Powyższa procedura nie jest warunkiem skorzystania z ustawowego prawa odstąpienia od umowy oraz w żaden sposób go nie ogranicza.

 

REKLAMACJA

Jeśli uznasz, że otrzymany produkt jest niepełnowartościowy lub dotarł do Ciebie uszkodzony, masz prawo do złożenia reklamacji.

Jeśli produkty zostały uszkodzone w trakcie dostawy, możesz wypełnić protokół szkody. W zależności od przewoźnika, odpowiednie formularze znajdziesz tutaj:

protokół szkody DPD
protokół szkody InPost

Po wypełnieniu protokołu, otrzymasz drogą mailową plik PDF. Prześlij go nam na [email protected]. Skontaktujemy się z przewoźnikiem i zajmiemy się resztą. Poinformujemy Cię o wszczętym postępowaniu w ciągu 2-3 dni roboczych.

 

W innych sytuacjach wystarczy, że wydrukujesz i wypełnisz ZGŁOSZENIE REKLAMACYJNE i dołączysz je do paczki. Rozpatrzymy Twoją reklamację w ciągu maksymalnie 14 dni od daty doręczenia przesyłki do siedziby firmy i odeślemy kwotę powiększoną o koszty wysyłki na wskazany nr rachunku bankowego lub wymienimy produkt na nowy (w zależności od informacji zawartej w zgłoszeniu reklamacyjnym).