Zestaw Prezentowy Bestsellerowy

149,00 PLN 166,00 PLN
Superkrem - odżywczy krem uniwersalny

149,00 PLN

Oprócz tego, że na co dzień serwujemy Ci zdrową pielęgnację (i to w najprzyjemniejszej postaci), to w okresie świątecznym dorzucamy spokój ducha za sprawą specjalnie skomponowanych zestawów prezentowych, które polecają się pod choinkę. Bo pudełko pełne naturalnych kosmetyków to zawsze idealna opcja na miłą niespodziankę. Wręcz je komuś ważnemu. 

Jeśli kochasz samodzielnie pakować (pod)choinkowe gifty i wprawiasz się tym w świąteczny nastrój - super.  Jeżeli jednak wolisz to zlecić Szpaczkom i mieć ten zestaw przepięknie zapakowany - nie ma sprawy! Wystarczy, że dodasz w koszyku opcję pakowania na prezent. Pamiętaj o tym, bo pakowanie nie dodaje się automatycznie.
Wychodzimy z założenia, że nie każdy potrzebuje tego pudełka lub chciałby zapakować swoje prezenty w duchu less waste, więc po prostu nie mnożymy dodatkowych opakowań.

Zestaw bestsellerowy zawiera flagowce od Czterech Szpaków. W jego skład wchodzą:

  • Szampon w kostce - produkt, która dba jednocześnie i o włosy, i o środowisko. Stworzona na bazie najlepszych składników, a także w duchu idei waterless i zero waste z powodzeniem zastąpi (obstawiamy, że na zawsze) ten "klasyczny" szampon.
  • Dezodorant w kremie - jest zdrową alternatywą dla antyperspirantów i idealnie radzi sobie z wilgocią, nieprzyjemnym zapachem, a nawet podrażnieniami, nie blokując przy tym zdrowego procesu jakim jest pocenie się.
  • Mydło w kostce - naturalne mydła od Czterech Szpaków, bazujące na wysokiej jakości olejach roślinnych, tworzone są ręcznie tradycyjną metodą na zimno, a cały proces to czyste rzemiosło. Za ich zapach odpowiadają jedynie naturalne olejki eteryczne.
  • Superkrem - jego siła tkwi w prostym, ale doskonale skomponowanym składzie i wyjątkowej konsystencji. Szybko się wchłania, działa silnie odżywczo i pięknie pachnie pomarańczami i kadzidłowcem. 
     
     
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać opinie. Zaloguj się lub załóż konto