Peelingująca rękawica do masażu

59,00 PLN
Ocena:
98 % of 100

Naszą autorską peelingującą rękawicę zaprojektowaliśmy tak, aby można było z niej skorzystać na dwa sposoby - dlatego też odszyta jest dwustronnie. Jedną część pokrywa naturalna trukwa egipska (znana szerzej jako Luffa), która jest szorstkim materiałem pochodzenia roślinnego. Ma typowo peelingujące i masujące właściwości, dzięki czemu świetnie sprawdza się w duecie ze scrubem lub naszym mydłem Savon Noir. Najlepiej zamówić ją po prostu w zestawie Relaks.

Druga strona uszyta jest z wykorzystaniem miękkiej frotte bambusowej. Tę część rękawicy możesz wykorzystać do demakijażu z użyciem olejku lub innego produktu myjącego. Sprawdza się też w roli delikatnej myjki do całego ciała.

Sposób użycia rękawicy: Masuj skórę całego ciała okrężnymi ruchami, wykorzystując peelingującą stronę rękawicy. Masaż możesz wykonać pod prysznicem, używając dodatkowo scrubu. Warstwa pokryta szorstką luffą będzie również odpowiednia do przeprowadzenia tzw. szczotkowania na sucho. UWAGA: Nie używaj peelingującej warstwy do twarzy.

Oprócz swoich właściwości użytkowych, nasza rękawica jest też po prostu... bardzo ładna ;) Zawieszona pod prysznicem cieszy oko!

Produkt szyty w Polsce.

Materiały główne: naturalna trukwa egipska, frotte bambusowa

Lamówka: 100% bawełna

Rękawicę należy prać ręcznie lub w zabezpieczonym woreczku w pralce bez wirowania w temp. maks. 30 °C.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać opinie. Zaloguj się lub załóż konto
Idealnie pasuje do
  1. Zestaw Relaks Promocja
    Zestaw Relaks
    155,00 PLN 168,00 PLN
Inni kupili także