Opinie
-
Wysłany na
Piękny zapach. Szpaki robią niesamowite mieszanki. -
Wysłany na
Mydło OK, dobrze się pieni, zapach delikatny, może nawet zbyt delikatny, bo szybko się ulatnia. Gwiazdki odejmuję za butelkę, a raczej pompkę, z której mydło cały czas wycieka. Nawet przy delikatnych przyciśnięciu mydło wydostaje się zarówno z górnego dziubka, jak i z części 'plastikowej szyjki' pompki ściekając po butelce. Dużo produktu ląduje pod butelką. Nie jest to przypadek jednostkowy, ponieważ zamówione zostały w jednej przesyłce dwie butelki i obydwie mają tę wadę.Zalety:- produkt gęsty, dobrze się pieni
Wady:- przeciekająca pompka - zaniżona wydajność, dużo produktu ścieka po butelce
- zapach produktu szybko się ulatnia
- wysoka cena (w przełożeniu na korzyści)
-
Wysłany na
bardzo dobry produkt, ładny zapachWady:- cena jest za wysoka w stosunku do objętości produktu