Serum do brody Cedr i Paczula

Nie oszukujmy się - niektórzy wygrali w genetycznej loterii i bujny zarost generują w mgnieniu oka, dla innych może to potrwać wieki. Jednak niezależnie od predyspozycji, odpowiednia pielęgnacja brody jest niezbędna. 

Poznajcie serum, które zarostem zaopiekuje się lepiej niż dobrze. Poznajcie serum do brody Cedr i Paczula. 

Produkt zawiera zaawansowane składniki i substancje aktywne, zaprojektowane specjalnie do poprawy zdrowia i wyglądu zarostu oraz skóry pod brodą. Obecny w składzie skwalan bierze na siebie nawilżenie i zmiękczenie, miks wartościowych olejów (m.in.  z nasion Meadowfoam, awokado, orzecha laskowego, moringa, czarnuszki) dostarcza odżywienia, regeneracji, wygładzenia oraz porcji niezbędnych witamin, a naturalne analogi silikonu pełnią funkcję opatrunku okluzyjnego, zabezpieczającego przed nadmierną utratą wody.

Olejki eteryczne: bergamotkowy, paczuli, kardamonowy i cedrowy dopilnują, aby broda pachniała jak należy (czyt. świeżo i zadziornie), a przy okazji zadziałają antyseptycznie. 

Używanie serum jest banalnie proste – wystarczy rozetrzeć w dłoniach kilka kropel, wmasować w brodę, wąsy, faworyty, a potem cieszyć się bujnym, błyszczącym i odżywionym zarostem. 

W dniu premiery do każdego zakupionego serum dorzucamy mini deo Cedr i Paczula (słoiczek 30 ml). Tematycznie :) 

  1. Zestaw SuperFacet Promocja
    Zestaw SuperFacet
    139,00 PLN 163,00 PLN