Oprócz tego, że na co dzień serwujemy zdrową, naturalną pielęgnację podaną w najprzyjemniejszej postaci, to w okresie świątecznym dorzucamy w pakiecie spokój ducha za sprawą gotowych opcji prezentowych. Bo miłe dla ciała i oka kosmetyki stworzone w duchu idei zero waste to zawsze trafiony pomysł na miłą niespodziankę.  

Naturalne składniki

Produkty rzemieślnicze

Przyjazne dla środowiska

W szpakowej ofercie nie brak kosmetyków o słodkich i korzennych aromatach, które swoją popularnością dorównują w tym momencie naszym największym bestsellerom.

Możesz też skorzystać ze specjalnie skomponowanych zestawów świątecznych, które występują w miłym towarzystwie i w jeszcze milszej (bo znacznie niższej) cenie. Wśród setów znajdziesz miks naszych bestsellerów, propozycje pielęgnacyjne i coś relaksującego. Są tu zarówno zestawy uniwersalne, jak i coś dla Pań i dla Panów. Podeszliśmy do sprawy kompleksowo - wszyscy znajdą tu coś miłego dla siebie. 

 1. Zestaw prezentowy Mandarynka Promocja
  Zestaw prezentowy Mandarynka
  179,00 PLN 211,00 PLN
 2. Zestaw prezentowy SuperFacet Promocja
  Zestaw prezentowy SuperFacet
  139,00 PLN 163,00 PLN
 3. Zestaw prezentowy Ładny Promocja
  Zestaw prezentowy Ładny
  229,00 PLN 266,00 PLN
 4. Zestaw Prezentowy Śliwka Promocja
  Zestaw Prezentowy Śliwka
  119,00 PLN 139,00 PLN
 5. Zestaw Prezentowy Korzenny Promocja
  Zestaw Prezentowy Korzenny
  109,00 PLN 122,00 PLN
 6. Karta podarunkowa
  Karta podarunkowa

  100,00 PLN

  300,00 PLN

 7. E-karta podarunkowa
  E-karta podarunkowa

  50,00 PLN

  500,00 PLN

PS Jeśli w tym roku osobiste rozdanie prezentów nie wchodzi w grę, pamiętaj, że możemy wysłać paczkę bezpośrednio do osoby, którą chcesz obdarować. Nie przejmuj się paragonem - nie dołączamy go do zamówienia, a wysyłamy tylko na podany przez Ciebie adres e-mail.

 

Jeżeli set chcesz zapakować w ozdobne pudełko prezentowe - wybierz tę opcję na etapie koszyka.

Do każdego zestawu dorzucamy też przepiękną pocztówkę, którą możesz wypisać samodzielnie lub po prostu zlecić to nam. To dobra opcja, jeżeli paczka leci od razu do adresata :) Wystarczy, że w komentarzu wpiszesz treść wiadomości, a my już się wszystkim zajmiemy! 


Potrzebujesz oferty firmowej? Skontaktuj się z nami!