Święta, święta i po świętach? No tak się składa, że u nas niekoniecznie. Pozdrawiamy z Podlasia, gdzie niektórzy Gwiazdkę mają jeszcze przed sobą, a pytanie: „A Ty w grudniu, czy w styczniu?” nikogo nie dziwi. Są też tacy, co i w grudniu, i w styczniu. Farciarze.

Życie według dwóch kalendarzy to normalka kultury pogranicza, a podwójna celebracja to coś, co Szpaczki lubią najbardziej. Kto by nie lubił.

Między innymi dlatego na naszej stronie wciąż świecą zestawy prezentowe (choć ktoś mógłby podejrzewać nas o niedopatrzenie), które w dodatku można sobie przepięknie zapakować w pudełko z prawosławną opaską :) S Prazdnikom z Rożdżestwom. Wsioho dobroho!

Naturalne składniki

Produkty rzemieślnicze

Przyjazne dla środowiska

W szpakowej ofercie nie brak kosmetyków o słodkich i korzennych aromatach, które swoją popularnością dorównują w tym momencie naszym największym bestsellerom.

Możesz też skorzystać ze specjalnie skomponowanych zestawów świątecznych, które występują w miłym towarzystwie i w jeszcze milszej (bo znacznie niższej) cenie. Wśród setów znajdziesz miks naszych bestsellerów, propozycje pielęgnacyjne i coś relaksującego. Są tu zarówno zestawy uniwersalne, jak i coś dla Pań i dla Panów. Podeszliśmy do sprawy kompleksowo - wszyscy znajdą tu coś miłego dla siebie. 

 1. Zestaw SuperFacet Promocja
  Zestaw SuperFacet
  139,00 PLN 163,00 PLN
 2. Zestaw Ładny Promocja
  Zestaw Ładny
  229,00 PLN 266,00 PLN
 3. Karta podarunkowa
  Karta podarunkowa

  100,00 PLN

  300,00 PLN

 4. E-karta podarunkowa
  E-karta podarunkowa

  50,00 PLN

  500,00 PLN

PS Jeśli w tym roku osobiste rozdanie prezentów nie wchodzi w grę, pamiętaj, że możemy wysłać paczkę bezpośrednio do osoby, którą chcesz obdarować. Nie przejmuj się paragonem - nie dołączamy go do zamówienia, a wysyłamy tylko na podany przez Ciebie adres e-mail.

 

Jeżeli set chcesz zapakować w ozdobne pudełko prezentowe - wybierz tę opcję na etapie koszyka.

Do każdego zestawu dorzucamy też przepiękną pocztówkę, którą możesz wypisać samodzielnie lub po prostu zlecić to nam. To dobra opcja, jeżeli paczka leci od razu do adresata :) Wystarczy, że w komentarzu wpiszesz treść wiadomości, a my już się wszystkim zajmiemy! 


Potrzebujesz oferty firmowej? Skontaktuj się z nami!