Mydła

Cztery Szpaki zaczęły się od mydeł, dlatego mamy do nich wyjątkowy sentyment i szczególny nacisk kładziemy na autorskie receptury. Wypróbuj mydła w kostkach tworzone rzemieślniczą metodą na zimno; pełne odżywczych olejów, naturalnych olejków eterycznych i lokalnych dodatków. Wolisz płynne formuły? Poznaj mydła w płynie w ekologicznych, szklanych butelkach — w środku znajdziesz to, co nazywamy płynnym złotem. Nasze mydło jest przyjemnie gęste, aksamitne i wydajne jak żadne inne.

Mydła od Czterech Szpaków powstają na bazie autorskich receptur i wytwarzane są rzemieślniczymi metodami, z użyciem naturalnych surowców najwyższej jakości. W ofercie znajdują się zarówno tradycyjnej mydła w kostkach, jak i wyjątkowe mydła w płynie rozlewane do szklanych butelek.

Naturalne mydła w kostkach

Mydła w kostkach od Czterech Szpaków powstają na bazie najlepszej jakości olejów roślinnych, takich jak nierafinowane masło shea, olej kokosowy, olej rycynowy czy oliwa z oliwek. Dzięki temu podczas ich użycia tworzy się gęsta, kremowa piana, która doskonale oczyszcza skórę, a przy tym działa odżywczo. Mydła wzbogacamy również o naturalne olejki eteryczne, a także inne surowce (zioła, wyciągi, maceraty) które pomagają między innymi w odpowiedniej pielęgnacji problematycznej cery trądzikowej i łojotokowej.

Naturalne mydła w płynie

Jeśli poza kostkami lubisz również płynne formuły, zdecydowanie musisz zwrócić uwagę na mydła w płynie od Mydlarni 4 Szpaki. Ich formuła to nasze oczko w głowie i pilnie strzeżone know how - gęsta, przyjemnie żelowa i superwydajna - nie ma nic wspólnego z rzadkimi, naładowanymi detergentami syndetami, które spotkasz na drogeryjnych półkach. Nasze mydło w płynie bazuje na potasowej bazie mydlanej, do której dodajemy delikatne środki powierzchniowo czynne i naturalne olejki eteryczne.