Trzypak świec sojowych - Rudzik, Pliszka i Bogatka

110,00 PLN 120,00 PLN

Obecna cena jest najniższą od 30 dni.

Ocena:
98 % of 100

Trzypak wegańskich świec sojowych, jak każdy wielopak u Czterech Szpaków, to rzecz doskonała. Potrójna dawka pachnącego dobra w niskiej cenie. I doskonały produkt dla tych niezdecydowanych; dla tych, którzy lubią mieć wszystko od razu lub tych, którzy bardzo lubią obdarowywać innych. Czyli tych najfajniejszych :) W Trzypaku znajdziesz korzennego Rudzika, cytrusową Pliszkę i słodką Bogatkę - niezawodne ptasie trio.

Produkt nie łączy się z innymi promocjami
Bogatka - kwiatowa świeca sojowa
Rudzik - korzenna świeca sojowa
Pliszka - cytrusowa świeca sojowa

110,00 PLN

W skład ptasiego, świecowego trio wchodzą: 

Rudzik, który podbije serca wszystkich jesieniar i jesieniarzy, miłośniczek i miłośników pumpkin spice latte oraz gumy do żucia Big Red. Miło otula słodkim, ciepłym, korzennym aromatem, ale dodatek orzeźwiających nut sprawia, że jej zapach nie jest zbyt przytłaczający czy mdlący.

Pliszka o świeżej, energetycznej kompozycji bazującej wyłącznie na naturalnych olejkach eterycznych. Chłodna mięta idealnie przełamuje tu kwaskowatość cytryny i słodycz cytronelli - sprawia, że kompozycja jest orzeźwiająca, bezpretensjonalna i nabiera odpowiedniej mocy.

Bogatka, łącząca w sobie słodycz i świeżość pomarańczy i bergamotki z upajającą, pobudzającą zmysły, tropikalną wonią ylang-ylang. Towarzyszy im sosna, która doskonale trzyma kompozycję w ryzach i dodatkowo podkręca jej moc. Olejek ylang-ylang odpowiada tu za wyczuwalne kwiatowe nuty i sprawia, że całość działa odprężająco, kojąco i uspokajająco.

 

 

Eko opakowanie

Naturalny zapach

Produkt rzemieślniczy

Certyfikacja GMP

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać opinie. Zaloguj się lub załóż konto
Idealnie pasuje do
Inni kupili także