Nowość: żel do twarzy i tonik 

Pielęgnacja twarzy pod znakiem Czterech Szpaków? Naturalnie! Tym bardziej, że kategorię wzbogacają właśnie dwa zupełnie nowe, długo wyczekiwane produkty. Poznaj: żel do mycia twarzy Lipa i Mydlnica oraz tonik Sosna i Rumianek


Lipa i Mydlnica - Żel myjący do twarzy

Żel do mycia twarzy Lipa i Mydlnica dzięki swojej delikatnej formule skutecznie usuwa zanieczyszczenia, nadmiar sebum oraz makijaż, a jednocześnie nie wysusza skóry – nawet tej wyjątkowo wrażliwej. To zasługa starannie dobranych, dobroczynnych składników, m.in. ekstraktów (z lukrecji, chagi oraz mydlnicy), resplanty lnianej oraz uwodornionego hydrolizatu skrobi. Subtelny zapach lipy doda przyjemności codziennej rutynie pielęgnacyjnej.


Sosna i Rumianek - tonik do twarzy

Tonik Sosna i Rumianek oferuje buzi natychmiastowe uczucie nawilżenia, ukojenia, odświeżenia, dzięki czemu staje się ona promienna, zrelaksowana i gotowa na dalsze kroki pielęgnacyjne. Jego bazę stanowi hydrolat z rumianku, któremu towarzyszą m.in. niacynamid, probiotyk, izomerat sacharydowy i ekstrakt z sosny. Produkt przygotowuje skórę do kolejnych kroków pielęgnacyjnych, a także zwiększa wchłanianie substancji odżywczych z innych kosmetyków.


Żel i tonik polecają się zarówno do porannej, jak i wieczornej pielęgnacji i świetnie wejdą w komitywę z pozostałymi produktami z szpakowej kategorii: twarz. Żel weźmie na siebie drugi etap oczyszczania po olejku hydrofilowym Marchew i Pomarańcza, a tonik przygotuje buzię na dalsze kroki: serum, krem czy maseczkę. 


Zamów i przetestuj nowości już dzisiaj!