Pora się schłodzić!

Jest lato, jest miło, jest ciepło. Czasem nawet gorąco. Dlatego przychodzimy z O R Z E Ź W I E N I E M. 

A jak orzeźwienie, to na pewno Mięta z Miętą - prawdziwa chłodząca bomba zamknięta w zielonej kostce. Dzięki końskiej dawce olejku eterycznego z mięty pieprzowej pobudzi i zmrozi, a w duecie z zimnym prysznicem wszystkie te cechy śmiało możemy pomnożyć razy dwa. Jeżeli nie wyobrażasz sobie pielęgnacji bez porządnego szorowania postaw na Miętę z Miętą (i Glonami) w formie peelingu. Oprócz tego, że orzeźwi, to dodatkowo złuszczy martwy naskórek, wygładzi i ujędrni.

Solidnego, buzującego świeżością kopa dostarczy również seria Eukaliptus Cytrynowy, czyli osiem produktów: regeneracyjne szampon i odżywka w kostce, dezodorant w kremie, cukrowy scrub, mydło w kostce i płynie, superlekki olejek plus serum na końcówki. Olejki eteryczne - z eukaliptusa cytrynowego i cytryny, poza swoją główną funkcją aromatyzującą przyniosą skórze korzyści, działając na nią oczyszczająco i tonizująco. 

To nie koniec produktów z solidną zawartością cytrusów, eukaliptusa, trawy cytrynowej i innych energetyzujących nut zapachowych. Do schodzenia poleca się konopne Savon Noir, półkula Cytryna i Rozmaryn, mydło w płynie Cytryna i Mięta, orzeźwiające sole do kąpieli czy hydrolaty (te polecamy trzymać w lodówce i używać jako rześkich mgiełek).