Mus Wiosenny za ziko

Oficjalnie nadchodzą: rozkwitające pąki drzew, młoda zieleń, rześkie poranki i coraz późniejsze wieczory. Nadchodzi w i o s n a, której wręcz nie wypada nam celebrować inaczej. Mus Wiosenny - to jego moment! Mimo że dostępny (a w dodatku świetnie sobie radzący) przez cały rok, teraz może wybrzmieć w całej swej kwiatowatości. W dodatku za… ziko ;)

 

Wystarczy, że zrobisz zakupy za min. 199 pln, wpiszesz kod: wiosna, a wiosenny wariant chmurki wpadnie do Twojego koszyka za symboliczną złotówkę. Halo, mowa o pełnowymiarowym produkcie, więc przyznaj, że całkim hucznie witamy nową (i tę znacznie przyjaźniejszą) porę roku. Sorry, zimo. 

 

A co o samym musie? Jeśli go jeszcze nie znasz, to MUSi się to zmienić. Produkt jest prawdziwą gratką dla miłośników pielęgnacji – ale nie takiej zwykłej. Zamiast tradycyjnego balsamu otrzymujesz puszysty kosmetyk, swoją konsystencją przypominający bitą śmietanę, która wklepana, wtarta czy wmasowana w skórę zachwyca odżywczym, zmiękczającym działaniem. I roztacza wokół świeży, pobudzający aromat zielonej cytryny, bergamotki, drzewa różanego i jałowca. Czujesz to?

 

W takim razie zapraszamy na zakupy. A akcja z kodem: wiosna trwa do 25 marca.