Maseczki do twarzy

Są! Maseczki do twarzy od Szpaków. Dwie wysoce skoncentrowane, pełne składników aktywnych formuły, z którymi każdemu będzie do twarzy. Obie łączą naturalne, a jednocześnie zaawansowane technologicznie, innowacyjne surowce, dostarczając skórze to, czego akurat potrzebuje. 

Wygładzająca maseczka do twarzy Czarny Bez i Malwa to zbiór witamin i składników sprawiających, że buzia staje się jędrna, rozświetlona i gładka. Tytułowy ekstrakt z czarnego bzu świetnie sprawdza się w pielęgnacji skóry potrzebującej solidnego nawilżenia. Z kolei ekstrakt z malwy, w towarzystwie składników emolientowych pomaga zatrzymać wodę w skórze, co pozytywnie wpływa na jej miękkość i sprężystość. Dodatkowe wygładzenie, nawilżenie i uelastycznienie zapewniają hydrolizowane proteiny roślinne oraz trehaloza. I wreszcie macerat z acmelli - dla podkręcenia efektu „naturalnego botoksu”.

Oczyszczająca maseczka do twarzy Mirt i Jagoda działa z kolei jak magnes na zanieczyszczenia - znane z silnych właściwości absorpcyjnych glinka biała i hektorytowa skutecznie usuwają zanieczyszczenia, nadmiar sebum i toksyny z powierzchni skóry oraz porów. Mechanicznie wtórują im jagody liofilizowane oraz pestki z wiesiołka - dzięki nim aplikację, a potem zmywanie maseczki można traktować jako wygładzający peeling. Tytułowy mirt cytrynowy to zawodowiec w pielęgnacji skóry tłustej i problematycznej - działa antyseptycznie, ściągająco i tonizująco. Dodatek olejku eterycznego z mięty pieprzowej potęguje wrażenie świeżości.

Obie maseczki są wegańskie, zostały przebadane dermatologicznie, aparaturowo i aplikacyjnie. Wyniki badań udostępniliśmy zresztą na podstronie każdej z nich - warto tam zajrzeć, bo efekty są naprawdę imponujące.