Konkurs Szpakowa Maseczka

Maseczki do twarzy od Szpaków: oczyszczająca Mirt i Jagoda oraz wygładzająca Czarny Bez i Malwa to dwie wysoce skoncentrowane, pełne składników aktywnych formuły, w których każdemu będzie do twarzy. 

Włączenie ich do rutyny pielęgnacyjnej  przypomina trochę wisienkę na torcie. Albo bitą śmietanę na gorącej czekoladzie. Innymi słowy: formuły są tak bogate w zalety, że szkoda byłoby się ich pozbawić. 

Szkoda byłoby również pozbawić się szansy na zdobycie grubej, szpakowej paczki, a najnowsze maski są do niej przepustką ;) Wystarczy, że podzielisz się na swoim instagramowym koncie użyciem Mirtu i Jagody i/lub Czarnego Bzu i Malwy - może to być relacja, może to być post, może to być rolka. Ważne, aby Twoje konto było publiczne (inaczej nie zobaczymy treści), a materiał oznaczony naszym profilem (@4szpaki) i hashtagiem: #szpakowamaseczka. 

Wśród publikacji wybierzemy nasze trzy ulubione, a ich autorki lub autorów nagrodzimy produktami, które zadbają o zdrową, promienną i nawilżoną buzię. W skład giga paki wejdzie: 

Serum kwasowe - Szarotka Alpejska
Serum olejowe - Kwiat Koniczyny
Hydrofilowy olejek myjący - Marchew i Pomarańcza
Odżywczy Krem Warzywny
Lekki Krem Owocowy 
Oczyszczająca maseczka - Mirt i Jagoda
Wygładzająca maseczka - Czarny Bez i Malwa
Fioletowa torba bawełniana

Chyba warto, co nie? :) Konkurs trwa do 6.10 (piątek), a zwycięzcy zostaną wyłonieni 10.10 (wtorek).

Regulamin konkursu ”Szpakowa maseczka”


Aktualizacja 11.10.2023r. - przedstawiamy listę zwycięzców konkursu!

Do osób o poniższych nickach odezwiemy się na Instagramie z prośbą o podanie danych do wysyłki nagrody:

zofija44
_monicaross
klaudia.cwiertniak

GRATULUJEMY!