Darmowa dostawa z okazji premiery zestawów prezentowych

Cześć!

Jak wiadomo, prezenty są super - niezależnie od tego czy je wręczacie, czy dostajecie. Nic tak nie poprawia nastroju jak wybieranie upominku, który sprawi przyjemność komuś bliskiemu, prawda? Dlatego do naszego sklepu wjechały właśnie promocyjne zestawy prezentowe skomponowane dla Ciebie przez Szpaki. 

Wśród setów znajdziecie miks naszych bestsellerów, propozycje pielęgnacyjne i coś relaksującego. Są tu zarówno zestawy uniwersalne, jak i coś dla Pań i dla Panów. Podeszliśmy do sprawy kompleksowo - wszyscy znajdą tu coś miłego dla siebie. Zestaw możesz zapakować w piękne ozdobne pudełko prezentowe w duchu less waste. Wystarczy, że dodasz tę opcję na etapie koszyka. Pamiętajcie o tym, bo pakowanie nie dodaje się automatycznie. Wychodzimy z założenia, że nie każdy potrzebuje dodatkowego pudełka, więc po prostu nie mnożymy dodatkowych opakowań.

Zerknijcie co przygotowaliśmy, a przy okazji skorzystajcie z obniżonego progu darmowej dostawy :) Już od 79 pln łapiecie wysyłkę Kurierem lub do paczkomatów InPost za friko. 


 1. Zestaw Prezentowy Śliwka Promocja
  Zestaw Prezentowy Śliwka
  119,00 PLN 139,00 PLN
 2. Zestaw prezentowy SuperFacet Promocja
  Zestaw prezentowy SuperFacet
  139,00 PLN 163,00 PLN
 3. Zestaw prezentowy Mandarynka Promocja
  Zestaw prezentowy Mandarynka
  179,00 PLN 211,00 PLN
 4. Zestaw prezentowy Ładny Promocja
  Zestaw prezentowy Ładny
  229,00 PLN 266,00 PLN
 5. Zestaw Prezentowy Korzenny Promocja
  Zestaw Prezentowy Korzenny
  109,00 PLN 122,00 PLN