BADAJ SIĘ I... POMAGAJ :)

Czy wiesz jak blisko jest od regularnego używania naszego dezodorantu w kremie do regularnego samobadania piersi? Okazuje się, że bliżej niż może się wydawać. 

Kilka lat temu jedna z naszych klientek napisała do nas wiadomość z krótką historią, która mocno nas poruszyła. Pani używała - jak codziennie - szpakowego dezodorantu i podczas aplikacji wyczuła w piersi guzek. Dzięki temu samobadaniu - wykonanemu właściwie przy okazji i trochę niechcący - interwencja mogła zostać podjęta błyskawicznie i na szczęście wszystko skończyło się dobrze.

Od tamtej pory dezodorant - choć przecież to tylko kosmetyk - nabrał dla nas jeszcze większej wartości i mocy. I tak właśnie chcielibyśmy widzieć dbanie o swoje zdrowie - jako rutynowy element, niemal tak automatyczny, jak użycie dezodorantu przed wyjściem z domu. Różowy październik, czyli miesiąc świadomości raka piersi, to idealny czas, żeby o tym przypomnieć.

Deo Wanilia i Palmaroza ubrane w edukacyjną etykietę świetnie w tym pomaga. I w sumie nie tylko w tym, ponieważ 10% z październikowej sprzedaży każdego słoiczka postanowiliśmy przekazać Fundacji Pierwsi dla Piersi, powstałej z inicjatywy Centrum Chorób Piersi Białostockiego Centrum Onkologii. Organizacja niesie pomoc osobom chorym na raka piersi oraz ich bliskim, a także propaguje wykonywania badań profilaktycznych, aby umożliwić wykrycie choroby w jak najwcześniejszym stadium. To bardzo ważne. 

Wręcz deo mamie, babci, siostrze, córce czy przyjaciółce. Wręcz go sam/a sobie. Badaj się. A przy okazji pomagaj :)