Prostokątna puszka na mydło Warzywna

23,00 PLN
Ocena:
100 % of 100

Oto prostokątna puszka idealnie mieszcząca kostkę mydła. Oprócz tego, że praktyczna i wygodna, to na dodatek bardzo ładna. Przepiękna, warzywna grafika to dzieło naszego ulubionego ilustratora - Przemka Sokołowskiego. Niech przypomina o dostarczaniu naszemu organizmowi nie tylko łakoci, ale też witamin :) 

Przedstawiamy prostokątną puszkę idealnie mieszcząca kostkę mydła. Najlepiej jakiegoś szpakowego ;) Bo każde jest wspaniałe. 

Puszka została wykonana z aluminium, a co za tym idzie odnajdzie się w wodnych warunkach bez ryzyka korozji. Odporny na wodę (a także wszelkiego rodzaju zdrapania) jest również Warzywny nadruk na przykrywce. Tylko spójrzcie, jaki piękny! Bo najlepsze mydło zasługuje na najlepszy domek. Wieczko jest ściśle dopasowane (zero luzu!), więc nic się nie otworzy i nie wypadnie w plecaku, walizce, czy kosmetyczce. A elegancki wkład z otworami pięknie odprowadzi wodę,  jednocześnie zatrzymując ją w środku puszki. A jak nie będzie potrzebny, to można go wyjąć.

Pojemniczek to praktyczna i wygodna opcja na przechowywanie nie tylko mydła - zmieści się do niej nasz szampon lub odżywka w kostce. A zmydlone już nieco egzemplarze (bądź ukrojone do rozmiarów „travel” ) wejdą do środka w pełnym pakiecie i uczynią z puszki wyjazdowego pewniaka. 

Polubią się z nią esteci, polubią minimaliści, polubią pragmatycy. Wszechstronnie. 

Wymiary zewnętrzne: 10,1 cm x 6,9 cm x 3,6 cm

Wymiary wewnętrzne: 9,8 cm x 6,6 cm x 3,6 cm

Materiał: aluminium

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać opinie. Zaloguj się lub załóż konto
Idealnie pasuje do
Inni kupili także