Tygrys bawełniana torba na zakupy

45,00 PLN
Ocena:
98 % of 100
Bawełniana torba od Szpaków została uszyta w Polsce, a przepiękna grafika autorstwa Przemka Sokołowskiego sprawia, że szkoda jej tylko do warzywniaka :) 

Założymy się, że to będzie coś, co zechcesz mieć zawsze pod ręką. Zobaczysz :) Szpakowa torba! Według nas po prostu idealna. Na co dzień nie korzystamy z plastikowych reklamówek, więc "przerobiliśmy" sporo toreb tego typu, ale jakoś ciągle coś nam w nich nie pasowało. A to rączki za krótkie, a to za wąskie. Za mała pojemność, albo za cienki materiał. Nie taki wzór. I tak dalej. 

Dlatego zrobiliśmy swoją. Chcieliśmy, żeby była wytrzymała, wygodna, poręczna i pojemna na tyle, żeby zmieścić zarówno drobne, codzienne zakupy, jak i te większe, które pakujesz przy kasie z delikatnym stresem, że coś Ci się nie pomieści i połowę będzie trzeba wynieść luzem. Dlatego ma poszerzone, wytrzymałe dno i szerokie rączki optymalnej długości. I jeszcze jeden praktyczny smaczek - kieszonka! Żeby jak już przy tej kasie załadujesz torbę po brzegi nie okazało się, że kluczyki do auta, bądź co gorsza karta, spoczywają na samym dnie. Sprytnie, nie? 

A oprócz tego, że nasza torba jest mega solidna, jest też zwyczajnie bardzo ładna. Musisz przyznać, że to nie bez znaczenia. Przyciąga wzrok (znaną już z naszej puszki) grafiką Tygrysa, co czyni z jej prawdziwy designerski kąsek. 

Materiał

100% bawełna (260 g/m2)

Wymiary

48x35 cm, dno 12 cm, rączki 60 cm, kieszonka 14 cm x 20 cm

Szyta w Polsce

Najlepiej prać ręcznie w 30°.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać opinie. Zaloguj się lub załóż konto
Idealnie pasuje do
Inni kupili także