WSZYSTKIE DEZODORANTY 15% TANIEJ 

Akcja -15% na wszystkie szpakowe dezodoranty to dobra akcja. Do niedzieli włącznie łapiesz te kultowe już formuły z przyjemnym rabatem. Uzupełnij zapasy ulubionego wariantu lub spróbuj czegoś nowego. 

Naturalne dezodoranty na bazie sody 

 

W ich składzie oprócz substancji absorpcyjnych (takich jak maranta trzcinowa, skrobia ziemniaczana, ziemia okrzemkowa, glinka biała) oraz pielęgnujących delikatną skórę pod pachami (między innymi dobroczynne oleje i witamina E), znajdziesz również sodę oczyszczoną, która neutralizuje zapachy i działa bakteriobójczo. Deo zapewnia uczucie komfortu, nie blokując przy tym niezbędnego ciału procesu, jakim jest pocenie.  Delikatne dezodoranty magnezowe

 

Delikatna wersja dezodorantu bez dodatku sody powstała w odpowiedzi na potrzeby wszystkich tych, którzy borykają się z problemem skóry wrażliwej, skłonnej do podrażnień i alergii. Sodę zastąpiliśmy innymi składnikami odpowiedzialnymi za pochłanianie wilgoci i podtrzymanie odczucia świeżości. Dzięki temu delikatne deo jest łagodne dla skóry, a przy tym równie skuteczne.