Cześć! Przedstawiamy: Travel Set i Twarz Set. Idealne na podróż, idealne do przetestowania przed sprawieniem sobie pełnowymiarowych wersji naszych kosmetyków. 
 
Travel Set zawiera: szampon w kostce, deo w kremie, Superkrem oraz mydło w kostce. Weźmie na siebie pielęgnację ciała w kompleksowym, kompaktowym i oczywiście naturalnym stylu. Wypielęgnuje od stóp do głów, miejsca zajmie tyle co nic, zda egzamin w bagażu podręcznym, a w dodatku wszystko zrobi w duchu idei less waste. 
 
Twarz Set zawiera: olejek hydrofilowy, serum kwasowe Szarotka Alpejska, serum olejowe Kwiat Koniczyny, krem Warzywny, krem Owocowy. Zestaw jest naszą odpowiedzią na prośby wszystkich tych, którzy przed zakupem pełnowymiarowych produktów do pielęgnacji twarzy wolą sobie wszystko wcześniej przetestować i sprawdzić na… własnej skórze :) To także idealny kompan podróży - mini wersje kosmetyków dogadają się z bardzo ograniczonym miejscem w bagażu. 
 
Oba zestawy zapakowaliśmy dodatkowo w piękne, uszyte według naszego projektu woreczki aka „it-bags”. Jak ktoś będzie pytał o projektanta, to mówcie (zgodnie z prawdą), że to kolab Cztery Szpaki x Przemek Sokołowski. Made in Poland. 
  1. Twarz Set
    Twarz Set
    99,00 PLN