Ostatnia szana na musy pojedynczo

Jeżeli znacie już nasze musy do ciała to pewnie wiecie, że są one prawdziwą gratką dla miłośników pielęgnacji - ale nie takiej zwykłej. Zamiast tradycyjnego balsamu otrzymujecie bowiem puszysty, chmurkowy kosmetyk, który swoją konsystencją przypomina bitą śmietanę

I możecie mieć pewność, że nie mają w składzie nic, przez co rzednie mina. Podczas upału zrzednąć mogą jednak… same musy. Starcie z wysokimi temperaturami skutkuje zazwyczaj zmianą ich konsystencji w płynną, a dobrze wiemy, że oczekujecie jedynej w swoim rodzaju puszystości. 

Dlatego jak mus to mus - jest to ostatni tydzień, kiedy chmurki możecie kupić pojedynczo. Jednocześnie macie już opcję zaopatrzenia się w musopak - set czterech musów zapakowanych w specjalne termoochronne pudełko, które zadba o to, aby musy dotarły do Was w dobrej formie.

Promocyjne musopaki pozostaną z nami do zakończenia ciepłej i przyjemnej pogody, więc mamy nadzieję, że jak najdłużej :) Zapachy w zestawie możecie miksować dowolnie, wybrać kilka sztuk ulubionego egzemplarza albo wymienić któryś na Superblend lub Masło Shea. Przechowując musy w domu również zadbajcie o to, aby nie były narażone na ekstremalne ciepło oraz bezpośrednie działanie promieni słonecznych. A najlepiej podczas letnich miesięcy trzymajcie je w lodówce ;) Odpłacą się, obiecujemy. 

Pojedyncze musy wyłączamy 2 czerwca.