Lody by Willisch inspirowane Truskawką i Werbeną by Szpaki

Cześć! Ręka do góry u kogo sztachnięcie się orzeźwiającym, a przy tym przyjemnie słodkim i smakowitym zapachem Truskawki i Werbeny powodowało walkę ze sobą. A konkretnie z chęcią zjedzenia tego, co ten zapach tak kusząco dostarczało. 


Znamy to. 


Niech komunikat wybrzmi zatem wyraźnie: Truskawka i Werbena by Szpaki to k o s m e t y k i. Kosmetyków się nie je. Trzymajcie te produkty z dala od dzieci  


Ale! Gdyby tak powstała Truskawka i Werbena, która nie tylko prezentuje się jak sorbet, ale tym sorbetem rzeczywiście… jest? Da się zrobić. Z ogromną radością ogłaszamy, że rzemieślnicza lodziarnia Willisch postanowiła stworzyć lody inspirowane Truskawką i Werbeną właśnie. W skali od 1 do 10 jaramy się na 11! 


Sorbet Truskawka i Werbena jest słodki, a jednocześnie energetyzująco kwaskowaty. Jest też wegański. I najpyszniejszy. Zamówienia możecie składać na www.willisch.pl,  pierwsze wysyłki startują od 3 czerwca. Do każdych lodów, Szpaki dorzucają od siebie mus Truskawka i Werbena. Mus do smarowania, nie do jedzenia ;) Prosimy pamiętać!


PS Do zamówień z Truskawką i Werbeną na www.4szpaki.pl dorzucamy kupony rabatowe na lody Willisch. Smakujcie lato razem z nami!