Serwujemy: orzeźwienie
Lemoniada Waszczukowe za grosz do szpakowych mydeł w płynie

Cześć!

Lato ewidentnie nie powiedziało ostatniego słowa i uderzyło ze zdwojoną siłą, motywując nas do takiegoż odwetu. Podwójnego w sensie. I ktoś by pomyślał, że na finiszu sierpnia Podlasie zaoferuje łańcuchy śniegowe i piach do oblodzonej jezdni, ale nic bardziej mylnego. 

Serwujemy: orzeźwienie. Rodem z Białostocczyzny.

W pakiecie butelka rzemieślniczego mydła by Cztery Szpaki i butelka rzemieślniczej lemoniady z zaprzyjaźnionego Browaru Waszczukowe. 

Zaprzyjaźnionego i sąsiedniego, bo Waszczukowi beerbrownicy sieją ferment (dosłownie) w samym sercu Puszczy Knyszyńskiej - Czarnej Białostockiej. Rzut beretem od Szpaków, również ten ideowy, bo tak samo cenimy dobre rzemiosło oraz stawiamy na lokalność (dzieląc nawet wspólnie tytuł Podlaskiej Marki). Fun fact: historia Czterech Szpaków zaczęła się właśnie od piwowarstwa, ale o tym innym razem. Bo teraz o obiecanym orzeźwieniu. 

Akcja jest bardzo prosta: do każdego zamówienia z mydłem w płynie lub jego refillem na kod: lemoniada dorzucamy losowo dżin-dżer lub lemoniadę z trawą żubrową za grosz. Kończymy 24 sierpnia (czwartek) lub jak nam wyjdą wszystkie napoje. Do tego czasu włączamy też promo -10% na wszystkie półlitrowe mydła w płynie. A żeby było jeszcze przyjemniej ;) 

Bierzcie i chłodźcie się. 

 1. Zestaw Prysznic Promocja
  Zestaw Prysznic
  69,00 PLN 84,00 PLN
 2. Zestaw Miłość 2.0 Promocja
  Zestaw Miłość 2.0
  135,00 PLN 154,00 PLN
 3. Zestaw Miłość Promocja
  Zestaw Miłość
  125,00 PLN 140,00 PLN