Cześć! A my dla Orkiestry zagramy kalendarzem ♥️ Tym samym, którego znacie z pomocy orłom, puchaczom i pozostałym skrzydlakom, a jednocześnie trochę innym i jeszcze bardziej wyjątkowym. 

Egzemplarz jest niezwykły (i jedyny taki), ponieważ na jego kartach podpisali się wspaniali artyści, na co dzień związani z Nowym Teatrem w Warszawie: Magdalena Cielecka, Maja Ostaszewska, Magda Popławska, Małgorzata Hajewska-Krzyszofik, Ewelina Pankowska, Bartek Gelner, Bartosz Bielenia, Wojtek Kalarus, Mariusz Bonaszewski i Piotr Polak

Nie zabrakło również autografów twórców projektu: Tomka Kudaszewicza (pomysłodawcy kalendarza oraz Ojca Założyciela Czterech Szpaków), Przemka Sokołowskiego (autora ptasich ilustracji na 12 miesięcy) oraz Pawła Mirskiego (wiceprezesa Komitetu Ochrony Orłów, który wzbogacił każdą z kart genialnymi ciekawostkami).

Ze środka dowiecie się czy mazurek to po prostu zwykły wróbel. Albo który z ptaków podbiera lokum dzięciołowi. Który z nich to najlepszy rodzic, a który to największy akrobata. Dowiecie się też kiedy swoje urodziny świętuje na przykład Magda Cielecka, kiedy Maja Ostaszewska, a kiedy Bartek Gelner. Bo sami nam zaznaczyli hehe. 

PS. Zwycięzcy licytacji dorzucimy dodatkowo pudło najfajniejszych kosmetyków (czytaj: tych od Szpaków).