Majówkowe promo: -15% na WSZYSTKO

Cześć!

Mamy nadzieję, że majówka mija wszystkim miło i słonecznie. Ale mamy też nadzieję, że chociaż na chwilę uda Wam się zejść z kajaka, powierzyć dmuchanie w żar grilla komuś zaufanemu, czy znaleźć minimum zasięgu w głuszy, bo postanowiliśmy włączyć zniżkę 15%, która obejmuje w s z y s t k o. To świetna okazja, aby zaopatrzyć się taniej w nasze kultowe już szampony w kostce i dezodoranty w kremie, a także nowości, których ostatnio było u nas sporo.

 

Promocja trwa do 5 maja włącznie i nie dotyczy jedynie kart podarunkowych, a także produktów już wcześniej objętych rabatem.

PS Zamówienia będziemy wysyłać zgodnie z kolejnością ich złożenia od 6 maja. Również korzystamy z wolnego :) 


Mydło Piwne

 

Mydło Piwne to produkt dla prawdziwych koneserów. Dobrego rzemieślniczego mydła i dobrego rzemieślniczego piwa :) A przy okazji również Podlasia, bo w jego składzie znajdziecie brzeczkę oraz chmiel zasilające toffee stouta Grażyna Sprężyna z lokalnego Browaru Waszczukowe.Maski do włosów

 

Formuły o intensywnym działaniu i skoncentrowanych składnikach, które wnikają głęboko w strukturę włosa, dostarczając mu bogatej pielęgnacji. Do wyboru maska nawilżająca Chmielowa (emolientowo-humektantowa) oraz wygładzająca Pokrzywowa (proteinowo-emolientowo-humektantowa).
Linia WENA

 

Czyli wspólne dzieło Czterech Szpaków oraz Kasi Sienkiewicz - wokalistki zespołu Kwiat Jabłoni. W skład WENY wchodzą: nawilżające szampon i odżywka w kostce, balsam w kostce, mydło w kostce, dezodorant w kremie oraz zupełna nowość w szpakowej ofercie - rozświetlacz do twarzy. Wszystkie kosmetyki łączy naturalność, podejście zero waste oraz przepiękny blend zapachowy wanilii, bergamotki i olejku sandałowego.