PUDEŁKO PREZENTOWE Wszystkiego najlepszego!

5,00 PLN
Brutto
Dostępność: Na stanie

Masz zamiar sprezentować komuś bliskiemu kosmetyki Czterech Szpaków? Specjalnie na tę okoliczność przygotowaliśmy gustowne rozwiązanie: kartonowe pudełko z opaską okolicznościową. Pudełka prezentowe są dostępne w 2 rozmiarach - dobierzemy opakowanie właściwe do wielkości Twojego zamówienia.

Przeczytaj pełny opis produktu
  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Zestaw upominkowy

Masz zamiar sprezentować komuś bliskiemu kosmetyki Czterech Szpaków? Specjalnie na tę okoliczność przygotowaliśmy gustowne rozwiązanie: kartonowe pudełko z opaską okolicznościową. Pudełka prezentowe są dostępne w 2 rozmiarach - dobierzemy opakowanie właściwe do wielkości Twojego zamówienia.

Do wyboru masz jedną z dwóch opasek: "Wszystkiego najlepszego" lub "Wesołych Świąt". Wybierz opaskę z rozwijanej listy poniżej.
Podczas procesu płatności za zamówienie możesz użyć pola komentarza - daj nam znać, czy powinniśmy spakować do pudełka wszystkie zakupione kosmetyki.

975 Przedmioty

Dodaj opinię !

natalia.zajaczkowska
2018-02-22

Przy zakupie kosmetyków dla przyjaciółki z daleka, Pani zaproponowała mi opakowanie. To był świetny pomysł, pudełko wypełnione było wkładem, który pozwolił prezentom dolecieć w całości. Polecam.

agnieszkatomala2
2018-01-25

Świetny pomysł na prezent. Zakupione produkty zostały zapakowane w prosty i estetyczny sposób. Myślę, że obdarowana osoba będzie mile zaskoczona zarówno opakowaniem jak i wybranymi kosmetykami. :-)