Fair Friday 2022

U Szpaków tradycyjnie nie kupujesz dziś taniej, ale mimo wszystko możesz wiele zyskać. Bo kupując - pomagasz. Tym razem w ramach Fair Friday wspólnie wesprzemy potrzebujących seniorów, a konkretnie - Stowarzyszenie mali bracia Ubogich.

15% z dzisiejszych zakupów przekażemy na akcję "Podaruj Wigilię", w ramach której SmbU zorganizuje spotkania wigilijne dla swoich podopiecznych w całej Polsce.

Między innymi dzięki Twojemu wsparciu samotni seniorzy będą mogli zasiąść przy stołach pełnych świątecznych potraw, wspólnie kolędować, cieszyć się upominkami, a przede wszystkim - bliskością drugiego człowieka.

Parę złotych ściągniętych z konta wymieniasz na dobry uczynek. I najfajniejsze kosmetyki od Szpaczków. Trudno będzie dziś o lepszy deal.


PS To doskonały dzień, żeby zaopatrzyć się w długo wyczekiwane nowości - krem do rąk i masło do ciała z linii Dynia i Kardamon lub kalendarz Ptaki 2022. Możesz też zamówić prezenty świąteczne dla najbliższych i tym samym pomóc komuś, kto bez działań organizacji takich jak mali bracia Ubogich nie doświadczyłby nawet namiastki świątecznego ciepła.

Regulamin akcji "Fair Friday 2022"